3.Z Anna Mrázová

Učitelství je nedílnou součástí mého života. Je to práce, která mě naplňuje. Každý den mě něco překvapí a i já sama se něco nového naučím. Je to velmi pestrá, ale i náročná práce. Mým cílem je, aby žáci chodili do školy rádi. Kreativita mi není cizí. Ráda dětem vymýšlím nové možnosti výuky a to od výletů po různé projekty. Vedu děti ke spolupráci, čestnosti, důvěře a hlavně respektu. Mám ráda diskuzi a učivo žákům zprostředkovávám zejména pomocí bádání a postupného objevování. V hodinách se snažím propojovat výuku s globálními otázkami tak, aby si žáci uvědomovali, že jsou přímo spojené s jejich životem. Kdybyste poslouchali za dveřmi naší třídy, uslyšíte místo mého výkladu spíše děti, jak společně luští záhady naší historie, hledají informace z různých zdrojů pro podpoření svých argumentů nebo řeší prostředí z Hejného matematiky.

Kontaktní formulář

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies