Dopis pro rodiče od nové ředitelky

25.6.2024 |  Klára Kuběnová | 

Vážení rodiče,

dovolte mi krátce Vás pozdravit před tím, než se v Lauderkách rozejdeme na dva měsíce prázdnin. Jak již pravděpodobně víte, od 1. srpna převezmu od Petra Karase kapitánskou čepici a vystřídám ho za kormidlem Lauderek. Z Vašich vzkazů z posledních týdnů vím, že změnu v ředitelském křesle vnímáte většinou jako ujištění, že školní loď se bude stále ubírat směrem, kterým pluje několik posledních let. Dovolte mi, abych využila této příležitosti a potvrdila Vám, že Lauderky i nadále zůstanou školou, na kterou jste zvyklí – tedy přátelským a bezpečným místem, pro které budou základními hodnotami otevřené liberální prostředí, vzdělávání pro 21. století, důraz na komunitní život a inkluzivní společenství.

Novinky, které budeme s naším učitelským týmem postupně zavádět, budou mít charakter vylepšení a úprav, nikoliv radikálních změn. Půjde zejména o prohlubování trendů moderního vzdělávání v naší škole nebo cizelování stávajících školních projektů.

Ráda bych Vás již nyní pozvala na “Kavárnu s novou ředitelkou”, která se uskuteční 24. září od 17 h v Lauderkách. Na tomto setkání Vám představím své plány do nejbližší budoucnosti, seznámím Vás se všemi novinkami ve škole a samozřejmě budu odpovídat na Vaše otázky.

Těším se na naši společnou plavbu na palubě Lauderek i na společná setkání na všech patrech naší školní lodi.

S přáním všeho dobrého a krásných prázdnin,

Tereza Gafna Váňová

Děkujeme všem partnerům a podporovatelům

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies