Vysoké svátky v krabici

O co jde tentokrát?

Dobrovolnický tým „V krabici“ je zpátky a přináší vám novinku – Roš Hašana a Jom kipur aneb Vysoké svátky v krabici. Jako vždy na vás čeká krabice plná inspirace a překvapení, ve které nebudou chybět informační brožurka o vysokých svátcích, jejich tradicích a významu, ani tipy a nápady na sváteční aktivity. Chystáme pro vás originální luach 5781/5782 a v krabici možná najdete i šofar, med, porcelánovou misku na med, granátové jablko, datle a fíky a spoustu dalšího. Doporučíme vám i jaké jídlo si dát před půstem a přidáme tipy pro ty, kdo nemohou držet plný půst.


Kdo a jak si může krabici objednat?

Krabici nabízíme primárně rodinám z Lauderových škol, ale rádi ji poskytneme jakémukoliv zájemci z širší židovské komunity. Počet krabic je limitován! Proto neváhejte a hlaste se ihned na tomto https://bit.ly/vysokesvatkyvkrabici odkazu a nejpozději do neděle 6. 9. zašlete platbu za krabici na účet 8868349/0800 s variabilním symbolem 39. Do poznámky napište jméno rodiny, která si krabici objednává. Od středy 16. 9. do pátku 18. 9. budou krabice připraveny k vyzvednutí v Lauderových školách.

Jaké jsou podmínky získání krabice?

Cena krabice je 250 Kč. Za tuto symbolickou částku získáte krabici, která vás, vaši rodinu a vaše blízké provede vysokými svátky, díky ní se budete moci zastavit a připomenout si, co se ve vaší rodině uplynulý rok událo, a zamyslet se nad tím, jaký byste chtěli mít rok nadcházející. Každého odběratele pak poprosíme o sdílení fotografie svátečního stolu a galerii vystavíme na FB.

Projekt vznikl díky finanční podpoře organizace Educating for Impact.Novinky