Třídní konzultace / schůzky

Třídní konzultace / schůzky


Třídní schůzky proběhnou převážně ON-LINE, někde formou průběžných tripartit, někde neproběhnou vůbec.

Řada rodičů v karanténách, řada učitelů též. Mnoho třídních vás oslovilo, než jsme se rozhodli, podle informací, které jsme získali, plnohodnotné konzultace ve škole víceméně nejsou nyní možné (snad jen v některých třídách).

Zvláště u prvního stupně probíhají tripartity (nově některé třídní nabízejí i možnost online), schůzky s celou třídou se nekonají.

U 2. stupně a gymnázia někde nejsou skoro důvody pro konání hromadných konzultací - nabízíme individuální konzultace online, domluvte se, prosím, s třídním či daným vyučujícím.

Hodnocení žáků naleznete v Bakalářích - nově tam je kolonko "čtvrtletní klasifikace", od středy by tam měla být většina předmětu "uzavřena". Pokud ne, napište danému vyučujícímu.

Některé třídy mají vyšší potřebu se sejít online - např. 6. třída, prima atd., třídní vám pošlou link. Plán cca 18:00, jak se mají TK konat.

Každé třídě to bude šité na míru, třídní vás budou informovat. Naopak Vy se můžete domluvit na online konzultacích s kýmkoliv z nás. Středa pozdní odpoledne a večer jsou k tomu určené, ale není nutné se omezovat jen na tento termín.


Děkuji za pochopení.

Kavárna pro unavené rodiče snad někdy příště...

Petr KarasNovinky