Nový školní rok

Vážení rodiče,

za několik dní vkročíte společně s dítětem do školky. Vzpomínáte, co se Vám samotným ve školce líbilo a nelíbilo? Jaké byly paní učitelky, jaké hračky jste měli nejradši, a jak jste se ujišťovali, že Vás maminka nebo tatínek určitě vyzvednou?

 

Určitě s napětím očekáváte, jak to Vaše dítě zvládne.

 

S Vaším pochopením, laskavou náručí i umem našich paní učitelek jistě velmi dobře. Pokud budete mít jakékoliv pochybnosti, neváhejte se na pani učitelku obrátit, určitě spolu najdete řešení. S důvěrou jí také sdělte např. to, jak své dítě oslovujete, či jakoukoliv jinou pro Vás důležitou informaci.


Do školky bude dítě potřebovat: bačkůrky, pyžamko, ručník, kartáček na zuby a pastu. Kapsář do šatny zajistím a do něj si postupně dáte náhradní oblečení a oblečení na písek. Chlapci si opatří kipu. Doporučuji, abyste během léta nacvičovali s Vaším dítětem samostatné oblékání, pravidelnost v ukládání ke spánku i klidný ranní rituál, aby byl přechod do školkového života co nejpříjemnější.


Slavnostní zahájení školního roku se uskuteční 1. 9. v devět hodin na školním dvoře a je společné pro žáky a rodiče celé školy. Školní rok zahájí paní ředitelka spolu s představiteli ŽO Praha.


Přeji Vám hezký zbytek léta, těším se na shledání s Vámi i s Vašimi dětmi v září.


zástupkyně pro ZŠ a MŠ, Radka SobolováNovinky