Judafest

Česká unie židovské mládeže Vás srdečně zve na akci JudaFest 2013: Veletrh českých židovských organizací, která proběhne v neděli 2. června, od 11 do 17 hodin v prostorách dvora a hřiště Lauderových škol v Belgické 25, Praha 2.
JudaFest je veletrh, na kterém Vám své aktivity představí všemožné židovské organizace a spolky, které fungují nejen v Praze, ale i v celé České republice. Organizace, které se budou prezentovat, tak mohou učinit libovolnou formou, jako základ jim budou k dispozici stánky na hřišti a ve dvoře a hlavní pódium. Na tom se vedle zástupců prezentujících židovských organizací bude střídat také hudební a jiný zábavný program.
Na místě se bude čepovat pivo a další nápoje, bude se grilovat, zajištěn bude také dětský koutek a můžete se těšit i na další zábavu!
Přijďte s námi strávit pěknou neděli, poučit se o možnostech, které Vám český židovský život nabízí (a třeba jste o nich dosud nevěděli), ale také se setkat s přáteli, poznat nové, občerstvit se a pobavit!
Akce je otevřena pro širokou židovskou veřejnost, vstupné nebude vybíráno. Děkujeme NFOH za finanční podporu a Lauderovým školám za poskytnutí prostoru!

Těšíme se na Vás!
Vaše ČUŽMNovinky