e-škola pro dospělé

O co jde?

E-škola pro dospělé nabízí on-line kurzy židovských studií a hebrejštiny. Lauderovy školy jej zřídily v roce 2017 pro ty, kteří mají zájem o studium, ale pracovní nebo rodinné povinnosti jim nedovolují docházet do běžných kurzů mimo domov.

Jak to funguje?

K účasti v kurzu je potřeba pouze počítač nebo tablet, sluchátka s mikrofonem, web kamera a připojení k internetu. Hodiny probíhají online v reálném čase. Ke kurzům je možné připojit se z domova poté, co uložíte děti ke spánku, resp. ve večerních hodinách.

Kdo se může přihlásit?

Kurzy jsou určeny primárně pro rodiče studentů Lauderových škol a studentů žákovského e-learningu, při volné kapacitě ale přijímáme všechny zájemce z širší židovské obce nebo zájemce s židovským rodinným zázemím.

Jaké kurzy jsou v nabídce?

V současné době nabízíme kurzy

  • Mnoho tváří judaismu (Aleš Weiss)
  • Studium Mišny (Jan Divecký)
  • Hebrejština Alef – začátečníci (Mariana Kuželová)
  • Hebrejština Alef + – mírně pokročilí (Mariana Kuželová)

Kurzy jsou nyní plně obsazeny, další zápis do kurzů začínajících v únoru 2018 otevřeme v prosinci 2017.

Jak se do e-školy pro dospělé přihlásit?

Do kurzů vypisovaných na dané pololetí se můžete přihlásit vždy v červnu nebo v prosinci prostřednictvím elektronického dotazníku, jenž najdete zde.

Máte další otázky?

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte koordinátoru e-školy Gafnu Váňovou na emailu gafnazavináčteam.clicktobejewish.cz nebo na telefonu 777 700 858.

Novinky